خانه / درباره ما

درباره ما

تحلیل بانک، یک وبسایت خبری- تحلیلی فعال در حوزه اقتصاد ، بانکداری ، بازارهای مالی و کسب و کار می باشد که از زمستان ۱۳۹۵ شروع بکار کرده است. اخبار و تحلیل های این سایت بوسیله جمعی از خبره گان و کارشناسان حوزه پولی و مالی، مدیریت و به روز رسانی می شود.
مخاطبان تحلیل بانک را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، دانشجویان ، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصادی بویژه بانک، بیمه، بورس و کسب و کار تشکیل می دهند.
تحلیل بانک همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و تحلیل مسایل، توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است.

تحلیل بانک بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه پولی و مالی همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. تحلیل بانک به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

تحلیل بانک یک پایگاه اطلاع رسانی ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولی و مالی فعالیت می کند.